229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fehér ruhás leány

313. Hempfing, Wilhelm (Schönau, 1886 - Karlsruhe, 1951)

Fehér ruhás leány

olaj, vászon

68*49 cm

j.b.l.: Hempfing