229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kalapos hölgy, 1910

314. Teplánszky Sándor (Arad, 1886 - Budapest, 1944)

Kalapos hölgy, 1910

olaj, vászon

71*50 cm

j.j.l.: Teplánszky S. 910