229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kontyos lány

315. Heller - Ostersetzer, Hermine (Bécs, 1874 - Grimmenstein, 1909)

Kontyos lány

olaj, vászon

33,5*27 cm

j.j.l.: Heller - Ostersetzer