229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Spanyol leány, 1913

316. Hempfing, Wilhelm (Schönau, 1886 - Karlsruhe, 1951)

Spanyol leány, 1913

olaj, vászon

121*80 cm

j.b.f.: W. Hempfing 1913