229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fűtelek, 1909

282. Rémi Robert jelzéssel

Fűtelek, 1909

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Rémi Robert Fűtelek 1909 10/11