229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Erdőrészlet alakkal

281. Kaufmann, Adolf (Troppau, 1848 - Bécs, 1916)

Erdőrészlet alakkal

olaj, vászon

68*105 cm

j.j.l.: A. Kaufmann