229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alkonyi táj gólyákkal

280. Zeller Mihály, Peleskei (Nagypeleske, 1859 - ?)

Alkonyi táj gólyákkal

olaj, vászon

73*98 cm

j.b.l.: Peleskey M.