229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tájkép tanulmány - Éberhárd, az Apponyi család birtoka, 1897

279. László Fülöp (Pest, 1869 - London, 1937)

Tájkép tanulmány - Éberhárd, az Apponyi család birtoka, 1897

olaj, vászon kartonra ragasztva

29*45 cm

j.j.l.: László F. E. 1900 és b.l. László Fülöp Eberhard (sic) 97. aug. 12.