229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pásztor jószágaival, 1881

245. Ranzoni, Gustav (Unterhalb, 1826 - Bécs, 1900)

Pásztor jószágaival, 1881

olaj, vászon

60*105 cm

j.j.l.: G. Ranzoni 881