229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Evezős a Dunán, 1896

246. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

Evezős a Dunán, 1896

olaj, vászon

43*69 cm

j.j.l.: Telepy Károly 896