229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hegyi patakon átkelő parasztasszony VÉDETT NO EXPORT

247. Molnár József (Zsámbék, 1821 - Budapest, 1899)

Hegyi patakon átkelő parasztasszony VÉDETT NO EXPORT

olaj, vászon

126*94 cm

j.j.l.: Molnár J.