229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A római Angyalvár látképe

248. Boccheciampe, Vikentios (Potamos, 1856 - Athén, 1932)

A római Angyalvár látképe

akvarell, papír

270*615 mm

j.j.l.: V. Boccheciampe Roma