229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Velencei részlet gondolással

249. Koszkol Jenő (Dorog, 1868 - Budapest, 1935)

Velencei részlet gondolással

akvarell, karton

1000*750 mm

j.j.l.: Koszkol J. Venezia Rio S. Boldo