229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pipázó férfi

580. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

Pipázó férfi

szén, papír

230*185 mm

j.j.l.: Márffy Ödön; b.l.: ajándékozási felirat 952. II. 29