229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Én szakállal, 1923

579. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Én szakállal, 1923

rézkarc, papír

200*195 mm

j.j.l.: Aba Novák 23