229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágcsendélet

511. Mattioni Eszter, Hollósné (Szekszárd, 1902 - Budapest, 1993)

Virágcsendélet

olaj, falemez

68*64 cm

j.j.l.: Mattioni; ho.: kiállítási címke töredék