229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mattioni Eszter festőművésznő portréja,1943

510. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Mattioni Eszter festőművésznő portréja,1943

pasztell, karton

73*101cm

j.j.l.: BA