229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy fotelben, 1939

529. Bene Géza (Csáca, 1900 - Budapest, 1960)

Hölgy fotelben, 1939

akvarell, papír

720*440 mm

j.b.l.: Bene Géza 939