229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szőke nő portréja

528. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Szőke nő portréja

olaj, papír

48,5*36 cm

j.j.l.: Schönberger