229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Beszökött az ősz

634. Jaschik Álmos (Bártfa, 1885 - Budapest, 1950)

Beszökött az ősz

akvarell, papír

290*195 mm

j.j.l.: Jaschik; ho.: felirat