229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Úri hölgy és szolgáló

635. Faragó Géza (Budapest, 1877 - Budapest, 1928)

Úri hölgy és szolgáló

akvarell, tus, papír

310*230 mm

j.j.l.: Faragó Paris