229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A mesélő

225. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)

A mesélő

olaj, vászon kartonra ragasztva

29,5*43 cm

j.j.l.: R. I.

sérült