229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Velencei konyha ("Ahol nincs ott ne keress"), 1887 VÉDETT - NO EXPORT

226. Bihari Sándor (Rézbánya, 1855 - Budapest, 1906)

Velencei konyha ("Ahol nincs ott ne keress"), 1887 VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

90*135,5 cm

j.j.l.: Bihari Sándor Velencze 87

keret nélkül