311. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)
Hölgy zöld stólával (Schmidt Márta portréja)
olaj, vászon
87,5*60,5 cm
j.b.l.: Nádler Róbert; ho.: 1928-as kiállítási cédula