229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy zöld stólával (Schmidt Márta portréja)

311. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)

Hölgy zöld stólával (Schmidt Márta portréja)

olaj, vászon

87,5*60,5 cm

j.b.l.: Nádler Róbert; ho.: 1928-as kiállítási cédula