229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vörös hajú lány

310. Szánthó Mária (Szeged, 1902 - Budapest, 1994)

Vörös hajú lány

olaj, vászon

80,5*60 cm

j.j.f.: Szánthó Mária