229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szolnoki részlet, 1880

425. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)

Szolnoki részlet, 1880

olaj, fa

15,5*24 cm

j.b.l.: Deák Ébner Lajos 880 Szolnok, j.l.: D.E.L.