229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Faluszéle alakokkal

424. Benedek Jenő, id. (Kecskemét, 1906 - Budapest, 1987)

Faluszéle alakokkal

olaj, vászon

60*80,5 cm

j.j.l.: Benedek