229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Rönkök fűrésztelep előtt, 1925

423. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Rönkök fűrésztelep előtt, 1925

olaj, vászon

40*47,5 cm

j.j.l.: Vörös Géza NB 25