229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Napos part

422. Király Jenő, Szentgyörgyi (Kolozsvár, 1885 - Hajdúböszörmény, 1958)

Napos part

olaj, karton

48,5*61,5 cm

j.j.l.: Király