229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vadászat, 1921-1922

533. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Vadászat, 1921-1922

olaj, vászon

78,5*88 cm

j.j.f.: Vaszary J.