229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Rózsaszín és fehér hortenziák

532. Klammer Mariska (Budapest, 1877 - ?)

Rózsaszín és fehér hortenziák

olaj, vászon

65*80 cm

j.b.l.: Klammer M.