229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Toalett

523. Vlaszov, Alekszej Fjodorovics (Szuszumak, 1952 - Kijev, 2009)

Toalett

olaj, vászon

92*73 cm

j.j.l.: A.Vlaszov (cirill betűkkel)