229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fekvő akt aranyhalakkal, 1940

522. Medveczky Jenő (Savnik, 1902 - Budapest, 1969)

Fekvő akt aranyhalakkal, 1940

olaj, vászon

70*100 cm

j.b.l.: Medveczky 940