229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Spanyol leány

472. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Spanyol leány

olaj, vászon

115*80 cm

j.j.l.: Pólya Tibor

sérült