229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A szabin nők elrablása

471. Kádár Béla (Budapest, 1877 - Budapest, 1956)

A szabin nők elrablása

olaj, karton

33*56,5 cm

j.j.l.: Kádár Béla