229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fiú kosárral II. (Fiú zöldséges kosárral), 1950

470. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

Fiú kosárral II. (Fiú zöldséges kosárral), 1950

olaj, vászon

80*65,5 cm

j.b.l.: Márffy Ödön