229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Zöldséges csendélet

469. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Zöldséges csendélet

olaj, vászon

90*120 cm

j.b.f.: Biai Föglein

z gyűjteményes kiállítása, Budapest, Sza