229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Honthy Hanna portréja

468. Józsa János (Debrecen, 1936 - Debrecen, 2016)

Honthy Hanna portréja

pasztell, papír

57*45 cm

j.b.l.: Józsa; j.l.: Honthy Hanna, 1962 (a művésznő aláírásával)