229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Leány portré, 1938

467. Róna Klára, Klie Zoltánné (Pécs, 1901 - Budapest, 1987)

Leány portré, 1938

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.f.: Róna Klára 938