229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tájkép

340. Haunold, Karl Franz Emanuel (Bécs, 1872 - Bécs, 1911)

Tájkép

olaj, karton

12,5*16,5 cm

j.j.l.: H.; ho. felirat: Haunold