229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tornácos ház udvarán

339. Zorkóczy Gyula (Nagyrőce, 1873 - Budapest, 1932)

Tornácos ház udvarán

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Zorkóczy Gy.