229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A doktor látogatása VÉDETT - NO EXPORT

124. Netscher, Caspar (1639 - 1684) után, 18. sz.

A doktor látogatása VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon fára ragasztva

30*24 cm