229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Festőművész képmása

125. Prinzig, Joseph jelzéssel, 18. sz. második fele

Festőművész képmása

olaj, vászon

76*55,5 cm

j.n. ho. felirat: Joseph Prinzig