229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mitológiai jelenet VÉDETT - NO EXPORT

126. Rubens, Pieter Paul (1577 - 1640) után, 18. sz.

Mitológiai jelenet VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

122*121 cm

sérült