229. Régi mesterek és 19. századi festmények > V. Károly portréja

127. Altissimo, Cristofano dell' (1525 - 1605) után, 17. sz.

V. Károly portréja

olaj, vászon

65*50,5 cm

j.n. ho. kiállítási cédula töredék