229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Előkelő úr portréja

128. Flamand festő, 17. sz. első fele

Előkelő úr portréja

olaj, vászon

46,5*36,5 cm

ho. felirat: Jan Ver Spronk 1597 1662