229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mária Terézia portréja

129. Meytens, Martin von (Hága, 1648 - Stockholm, 1736) köre, 18. sz. második fele

Mária Terézia portréja

olaj, vászon

75*61 cm