229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Házaspár portréja - párkép, 1831

130. Mayer jelzéssel

Házaspár portréja - párkép, 1831

olaj, vászon

68,5*55 cm

j.j.k. a hölgyportrén: Mayer pinxit 831