229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vízparti jelenet előkelő társasággal és halászokkal

131. G. Flory jelzéssel, 19. sz. vége

Vízparti jelenet előkelő társasággal és halászokkal

olaj, vászon

134*175 cm

j.j.l.: G. Flory Rome