229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nemes hölgy portréja

132. Meytens, Martin von (Hága, 1648 - Stockholm, 1736) köre

Nemes hölgy portréja

olaj, vászon

81,5*68 cm

kis sérüléssel